Jitka Petráková

41 let / Zdravotní sestra

Důvod první návštěvy: BF (zdravotní, sociální) - bolest hlavy po běhání, bolest kyčle, zvýšení fyzické kondice

Průběh: Na začátku jsem netušila do čeho jdu, sice jsem zvyklá se hýbat - jóga, běh ale žádné docházení do fitka či něco jiného. Líbilo se mi, že u Milana nejsou žádné hrůzu nahánějící posilovací stroje a podobně. Po prvních hodinách se moje tělo rozhodlo připomenout mi jak dlouho jsem na něj kašlala a začalo bolet - záda, hlava, kyčle, ramena, prostě celej člověk. Díky Milanově flexibilitě co se týče rychlých změn v tréninzích aktuálně podle mého stavu se tělo po nějaké době umoudřilo. Teď už jen občas zazlobí ale dovoluje ho dál rovnat a posilovat, aby mě v ničem nelimitovalo.

Zhodnocení: Přesto, že jsem šla do pro mě úplně neznámého prostředí, kde jsem nevěděla co čekat a jak se chovat, díky Milanovi jsem se rychle cítila dobře a jistěji. Celkově mi vyhovuje způsob tréninků s "normálními"(jak jsem pochopila jsou všude jinde spíše netradiční) pomůckami, nastavení nálady v gymu vždy do pozitivna a samozřejmě rychlá reakce trénéra na moje bolístky když si tělo řekne že začne bolet.

OSOBNÍ TRÉNINKY PRIMAL FITNESS
Efektivní, zdravé a praktické tréninky se zkušenými trenéry ve vlastní posilovně.
CHCI NA PRVNÍ TRÉNINK
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram