PRIMAL FITNESS TRÉNINK V NAŠÍ POSILOVNĚ

TRÉNINK S OSOBNÍM TRENÉREM JENOM PRO VÁS

Získejte ty nejlepší možné výsledky s osobním trenérem a individuálním přístupem

Pro koho je to vhodné

Pro takové, co do sebe chtějí investovat, protože chtějí nejlepší možné výsledky.

Co je součástí

Tréninkový plán kalibrovaný co týden, řešení výživy, osobní tréninková karta, kondiciogram úvodem i kontrolní po pár měsících, trenér jen pro sebe.

Občas se stane, že klient namísto tréninku potřebuje rozhýbat svaly, protáhnout se, nebo rozmasírovat - i s tím fungujeme.

Hodina je strukturovaná klasickou formou a pracujeme s lidmi periodicky s fázováním na mezo-cykly silové, vytrvalostní a motorické přípravy. Komplexnost je základ - těžké váhy jsou k ničemu, když člověk nevyjde schody - a funkční tělo je funkční jen teoreticky, pokud člověk neumí kotoul.

A samozřejmě víkendovky.

jaké můžete očekávat výsledky

Maximální možné, co tělo dovolí. Každý máme nějakou startovní pozici, nějaký životní styl, nějaká zranění nebo dysbalance, takže "zázraky do tří měsíců" neuznáváme. Upřímně můžeme ale říct, že efektivněji už to nepůjde.

co je v ceně

Hodina s trenérem, vstup do gymu, plný vybavení i zázemí gymu, pitivo (výběrový kafe, čaj), poplk nad děním doma, v životě, na burze i ve světě.

Objednejte se na úvodní hodinu zdarma

    OSOBNÍ TRÉNINKY PRIMAL FITNESS
    Efektivní, zdravé a praktické tréninky se zkušenými trenéry ve vlastní posilovně.
    CHCI NA PRVNÍ TRÉNINK
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram