Úvodní Analýza je start veškeré naší spolupráce, ať se již bude jakýmkoli způsobem. Těchto 30-45 minut lehkého pohybu máme za cíl zjistit několik tělesných vlastností a schopností, probrat sportovní minulost, případně úrazy (zhojené, současné), bolístky (akutní, chronické), medikaci (od antikoncepce po prášky na tlak) a podobně.

S sebou stačí přiléhající tričko a tepláky / legíny. Potřebujeme vidět, jak se tělo hýbe, kde se co jak zapojuje - a ve vytahané mikině a džínách to není úplně ono.

Několikrát se již stalo, že jsme museli svěřence hned na prvním rande svlékat do spodního prádla kvůli podrobnějšímu vyšetření (je až s podivem, kolikrát jsme zjistili, že např. ta skolióza vychází z kratší spodní končetiny a ne ze zad samotných, což ale cvičenci žádný doktor neřekl...) , takže dámy - minimalistické prádlo nás možná trochu odvádí od práce :)

Všechny naše poznatky vypracováváme do Kondiciogramu - grafického znázornění všech poznatků o vašem těle. Nalijeme si něco k pití, sedneme si k tomu a celé si to zhodnotíme. Na tom základě teprve uvažujeme o tom, jaká forma spolupráce by byla nejlepší, jak často v týdnu a tak dále.

Analýza se neplatí a je zdarma. V jejím závěru se k ničemu nezavazujete a rozhodnutí, zda spolupracovat, či nikoli, můžete dát vědět i do několika dní. Poté teprve, když máme jasno, zakládáme klientskou kartu, zálohujeme kondiciogram, pořizujeme úvodní fotografie, domlouváme pravidelné termíny a tak dále.

(Z kapacitních důvodů umožňujeme pouze jednu úvodní analýzu na člověka - musíme mít také čas trénovat a starat se o ty, co se již snaží budovat své výsledky :) )

Pro přihlášení na první trénink můžete využít náš online formulář nebo libovolný kontakt.

    OSOBNÍ TRÉNINKY PRIMAL FITNESS
    Efektivní, zdravé a praktické tréninky se zkušenými trenéry ve vlastní posilovně.
    CHCI NA PRVNÍ TRÉNINK
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram