Skutečné příběhy našich klientů

Nekupujte trenéra v pytli! Tady je pár důkazů, 
že víme co děláme.
Vynikající
Na základě 36 hodnocení
Monika Weisová
Monika Weisová
2023-10-10
Profesionální přístup, perfektní diagnostika, komunikace a snaha vyjít vstříc 👍
František Týmal
František Týmal
2023-08-25
Skvělí trenéři a dobrá parta lidí okolo. Pokud jste ten typ, co by nikdy nevlezl do pogumovanýho fitka někde v obchodnim centru, ale chcete se dostat do formy, Bearrrfield je řešení!!
Beáta Nejedlo
Beáta Nejedlo
2023-08-15
S Milanem s přestávkami trénuji od roku 2015 a vždycky je to ta nejlepší investice do sebe! Cvičení, které dává smysl a super přístup trenéra :)
Kateřina Zajíčková
Kateřina Zajíčková
2023-08-15
Mně na Bearrrfieldu přijde nejlepší, že je to “tak trochu jinej gym.” S individuálním přístupem, rodinnou atmosférou a profíky v oboru. Podle mě je to ideální místo, kde vás bude cvičení bavit a kde vám napraví všechny disbalance a problémy. V Bearrrfieldu se pracuje s netradičním nářadím a vychází se ze zkušeností starých stovky let. A kromě toho posilka jsou pro členy komunity pořádané nejrůznější akce a zábavy. Takže si myslím, že v téhle posilovně si každý přijde na svoje.
Ondřej Borkovec
Ondřej Borkovec
2023-08-11
Příjemné prostředí spojené s rozvojem nejen těla, ale i ducha.
Markéta WV
Markéta WV
2023-08-11
Úplně jinej gym, než kam jsem kdy chodila:-) Baví mě to tam, je tam čisto a voňavo, obsluha přívětivá a motivující:-) Ale hlavně oceňuju pečlivou přípravu tréninků, takže výsledky jsou! A určitě jsme ještě neskončili…
Jaroslav Zajíček
Jaroslav Zajíček
2023-08-11
Místo, kam si jdete zacvičit s chutí a kde sakra vědí co dělají. Nepotkal jsem nikoho, kdo by dával své práci víc, jak trenéři tady. Navíc potkáte lidi, se kterýma budete rádi trávit čas i mimo gym.
tereza holcová
tereza holcová
2023-08-09
Do Bearrgymu chodím už půl roku a musím ocenit profesionální přístup. Kluci mi pomohli se silovou přípravou k mému sportu a zároveň jsme “vylecili” moje sportovní bolistky. Určitě doporučuji každému, ať už chce pomoct s přípravou k nějakému sportu nebo se začít jen tak hybat.
Veronika Korbelová
Veronika Korbelová
2023-08-08
Byl čas se sebou něco dělat, proto, když mi Staggy podal pomocnou ruku, neváhala jsem. Multifunkční trenér, který mi pomohl fyzicky i psychicky. Oba trenéři dávají do tréninku vše, co můžou. Nejen že jsem získala mnohem mnohem více síly, zdravější tělo, novou přezdívku 😆, sebevědomí, ale i sociální rodinu. Nejde to popsat pár slovy. Prostě kdo nezkusí, neví. Děkuji moc🙏🖤 Lola
Tomáš Čapek
Tomáš Čapek
2023-08-08
Díky skvělé práci trenérů (a skvělým lidem co také chodí cvičit) se mi podařilo získat nejlepší fyzickou kondici, jakou jsem kdy měl. Cvičení má hlavu a patu a je zábavné. Všem, co to opravdu s cvičením myslí vážně, velmi silně doporučuji!

Často kladené otázky

Připravili jsme pro Vás nejčastější odpovědi na Vaše dotazy.

Budu se u vás cítit opět jako chlap?

Ano, nepochybně, nezávisle na pohlaví! 💪

Budu se moci bez bolesti hýbat?

Venku mimo gym? Po pár měsících samozřejmě! V gymu? Nikdy!

Přestanu mít hrb z věčného sezení u počítače?

Při poctivém trénování není šance aby se to nezlepšilo.

Budu se moct pobavit při tréninku i o jiných věcech, než kdo kolik sype?

Ano. Vybraná témata pro tento rok jsou: Kryptoměny, anarcho-kapitalismus, wood wide web, politické dění v okolí Uralu, poslední aktualizace cen piva, adekvátní velikost ženských zadků a výchova dětí.

Pomůžete mi po výhřezu ploténky?

Ano, samozřejmě. V takovém případě je ale potřeba předem poslat i předchozí řešení, včetně těch operačních/farmaceutických, abychom věděli co nejvíce.

Doktor mi řekl, že po úrazu kolene už nikdy nebudu moct sportovat, je to pravda?

Ne, můžeš se zeptat Marty, Markéty, nebo Vláďy

V čem se lišíte od ostatních trenérů?

Maminka řekla, že jsem speciální. A taky je naším konceptem Primal Fitness, věnujeme se i fyziu, máme vlastní gym a vždy naprosto pokaždé se ti u nás někdo věnuje (nemáme open gym).

Nikdy se mi nepodařilo nabrat svaly, dokážete to změnit?

Když budeš hodně papat a spát, ano.

Trénujete i na dálku?

Je obecně lepší se nejdříve vidět a vypracovat kondiciogram, ukázat si pár základních pohybových vzorců a vychytat detaily, ale ano, přes Zoom fungujeme i se zkušenostmi USA / Itálie / Anglie / Švédsko / Španělsko - Praha.

Doktorka mi doporučila chůzi, protože cvičení je zátěž na kolena, co s tím?

Vyměnit doktorku.

Jde u vás zhubnout?

Stejně, jako kdekoli jinde v rámci vesmíru - ano. Možná to jen trochu usnadníme kopicí informací o výživě a pořádnou dávkou pravidelného pohybu.

Nikdy jsem necvičil, jak je to vhodné pro začátečníky?

Naprosto. Individuální tréninky jsou individuální, protože jsou individuální - a je to individuální. Skupinové lekce rozdělujeme podle schopností cvičenců. (Odkaz na GS page?)

Co je vůbec Primal Fitness? Není lepší normální posilovna?

Zkráceně? To my jsme normální posilovna. Delší verze? (Odkaz na podcast / youtube / článek na tohle téma)

Máte přátelský kolektiv?

Ano, blbečky dovnitř záměrně nepouštíme.
OSOBNÍ TRÉNINKY PRIMAL FITNESS
Efektivní, zdravé a praktické tréninky se zkušenými trenéry ve vlastní posilovně.
CHCI NA PRVNÍ TRÉNINK
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram