Skutečné příběhy našich klientů

Nekupujte trenéra v pytli! Tady je pár důkazů, 
že víme co děláme.
Kristyna Tomanikova
2022-08-18
Nebudu se vůbec snažit tuto osobu popsat jedním slovem, protože to proste nejde, a proto řeknu, čím pro mě je tento člověk - trenérem, doktorem, psychologem a mimo jiné i životním učitelem. A musím říct, že všechny tyto osoby, které v sobě má, plní na 100 % svůj potencionál. Trénink který by měl být založeny na fyzické stránce člověka se tedy posouvá i do jiných svér. Baví mě zapálenost a motivovanost, která se jen tak nevidí, každý trénink je jiný a nejenom díky teto skutečnosti se těším na každý trénink. Moc děkuji za všechno. Kristýna
Michal Frolík
2022-08-09
Moc rád sem chodím. Velmi osobní a užitečný přístup trenéra šitý doslova na míru. Příjemné prostředí.
Pavel Smid
2022-08-09
Cvičení pod vedením trenérů, kteří tomu opravdu rozumí. Což je poslední dobou poměrně vzácné. Důkladná analýza pohybového aparátu, posouzení svalových disbalancí a následně plán přímo pro vaše potřeby. Navrch přátelská atmosféra a perfektní komunikace. Doporučuji!
Monika Weisová
2022-02-06
Profesionální přístup, perfektní diagnostika, komunikace a snaha vyjít vstříc 👍
Jaroslav Mazánek
2022-02-05
Staggy je člověk na svém místě. Jsem šťastný, že mi dal příležitost a možnost u něj trénovat. Začal jsem hlavně ze zdravotních důvodů aktuálně po 2 měsících pravidelných tréninků, regenerace a masáží (ano, vše pod jednou střechou) cítím, že bolesti, které jsem předtím měl a ani si je neuvědomoval pomalu, ale jistě odcházejí. Kdyby někdo hledal trenéra s lidským přístupem a super znalostmi v BearrrField - Primal Fitness Gym budete 100% spokojen. Díky Staggy
Pepa Krubner
2021-11-02
Trenér s profesionálním přístupem a bohatou praxí jak osobní, tak s klienty. Ať za ním jdete s bolestí, touhou zhubnout, nabrat svaly, nebo posunout výkon ve sportu, dostane se vám v každém případě individuálního přístupu a tréninku na míru vašim potřebám. A co je hlavní: dočkáte se výsledků! U mě bylo hlavním cílem zlepšit stabilitu ramen a to se povedlo po necelých dvou měsících.
Tomáš Volf
2021-11-02
Perfektní tréninky pro srovnání zad zkřivených kancelářskou prací :-) Obecně mám k posilovnám celkem odpor, ale Milan umí vše dobře popsat, cvičení upravuje na míru, takže mi to opravdu vyhovuje!

Často kladené otázky

Připravili jsme pro Vás nejčastější odpovědi na Vaše dotazy.

Budu se u vás cítit opět jako chlap?

Ano, nepochybně, nezávisle na pohlaví! 💪

Budu se moci bez bolesti hýbat?

Venku mimo gym? Po pár měsících samozřejmě! V gymu? Nikdy!

Přestanu mít hrb z věčného sezení u počítače?

Při poctivém trénování není šance aby se to nezlepšilo.

Budu se moct pobavit při tréninku i o jiných věcech, než kdo kolik sype?

Ano. Vybraná témata pro tento rok jsou: Kryptoměny, anarcho-kapitalismus, wood wide web, politické dění v okolí Uralu, poslední aktualizace cen piva, adekvátní velikost ženských zadků a výchova dětí.

Pomůžete mi po výhřezu ploténky?

Ano, samozřejmě. V takovém případě je ale potřeba předem poslat i předchozí řešení, včetně těch operačních/farmaceutických, abychom věděli co nejvíce.

Doktor mi řekl, že po úrazu kolene už nikdy nebudu moct sportovat, je to pravda?

Ne, můžeš se zeptat Marty, Markéty, nebo Vláďy

V čem se lišíte od ostatních trenérů?

Maminka řekla, že jsem speciální. A taky je naším konceptem Primal Fitness, věnujeme se i fyziu, máme vlastní gym a vždy naprosto pokaždé se ti u nás někdo věnuje (nemáme open gym).

Nikdy se mi nepodařilo nabrat svaly, dokážete to změnit?

Když budeš hodně papat a spát, ano.

Trénujete i na dálku?

Je obecně lepší se nejdříve vidět a vypracovat kondiciogram, ukázat si pár základních pohybových vzorců a vychytat detaily, ale ano, přes Zoom fungujeme i se zkušenostmi USA / Itálie / Anglie / Švédsko / Španělsko - Praha.

Doktorka mi doporučila chůzi, protože cvičení je zátěž na kolena, co s tím?

Vyměnit doktorku.

Jde u vás zhubnout?

Stejně, jako kdekoli jinde v rámci vesmíru - ano. Možná to jen trochu usnadníme kopicí informací o výživě a pořádnou dávkou pravidelného pohybu.

Nikdy jsem necvičil, jak je to vhodné pro začátečníky?

Naprosto. Individuální tréninky jsou individuální, protože jsou individuální - a je to individuální. Skupinové lekce rozdělujeme podle schopností cvičenců. (Odkaz na GS page?)

Co je vůbec Primal Fitness? Není lepší normální posilovna?

Zkráceně? To my jsme normální posilovna. Delší verze? (Odkaz na podcast / youtube / článek na tohle téma)

Máte přátelský kolektiv?

Ano, blbečky dovnitř záměrně nepouštíme.
OSOBNÍ TRÉNINKY PRIMAL FITNESS
Efektivní, zdravé a praktické tréninky se zkušenými trenéry ve vlastní posilovně
CHCI NA PRVNÍ TRÉNINK
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram