4. 1. 2020

Jak neutrácet za trenéra a mít výsledky i doma

Nemůžu uvěřit, že někdo kliknul na něco s tak nesmyslným nápisem, jako je "Jak neutrácet a mít výsledky". Pokud mě přes deset let u činky, VŠTVS a kopice seminářů něco naučily, tak to - že ani já sám nevím všechno. A pokud má člověk, co má problém s tukem / bolavýma zádama / praskajícím kolenem / nedostatkem svalů - pocit, že to zvládne z pár videí na youtube - okej. Ale nelez mi sem, jo? Tady se snažíme pomáhat lidem. Zdraví nevyfotíš.

Tělo je komplexní systém, fungující na složitých principech v křehké harmonii a vyváženosti. Moderní životní styl ho ale pořád ničí méně, než typickej čecháček, co si myslí, že z netu bez hlubších znalostí okouká jak na to.

Sport je koncentrovaný pohyb - a jako všechno koncentrované je nebezpečný pro někoho, kdo s ním neumí zacházet.

Sportem k trvalé invaliditě platí ve chvíli, kdy nevíš, co děláš.

Sportem ku zdraví, když ano.

... To je jako při problémech se slepákem plánovat operaci sólo doma v kuchyni. Šmarja - dej si facku, žes na něco podobnýho kliknul a najdi si někoho, kdo ti pomůže. Než si něco uděláš a bude to trvalý.

Autor článku:
Medvěd
Dlouholetý nadšenec do bojových a silových sportů, student pohybu a lidského těla, bakalář v oboru Sportovně Kondiční Specialista, trenér, sportovní bloger a autor několika studií, zakladatel BL a BS. Mezi autorovo zaměření patří především ProMMA trénink; Náprava funkčních dysbalancí z provozování PWL a MMA; Silově-Kondiční (Hybridní) trénink; a Motorická inteligence.

DYSBALANCE V BOJOVÝCH SPORTECH

Číst více

10 důvodů proč NEchodit do klasickýho fitka

Číst více

Trénink venku

Číst více

10 mentálních principů pro to, být Šampion

Číst více

10 důvodů proč Kettlebell

Číst více

Sport a mentální vývoj

Číst více

Holčiny ve výkonnostních sportech

Číst více

Mýtus Maratonu

Číst více

Ručník

Číst více

Etika tréninku

Číst více
OSOBNÍ TRÉNINKY PRIMAL FITNESS
Efektivní, zdravé a praktické tréninky se zkušenými trenéry ve vlastní posilovně.
CHCI NA PRVNÍ TRÉNINK
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram